Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sipariş bilgilerinize göre kredi kartınıza veya IBAN numaranıza geri ödenecektir.

Nasıl İade Yapabilirim?

İade talebi oluşturacağınız ürün/ürünleri doldurduğunuz iade formunun yer aldığı faturayla birlikte KARGO İSMİ ile aşağıdaki iade adresimize gönderebilirsiniz.
İade Koşulları

https://mkmahsaptasarim.com.tr web sitemizden aldığınız ürünleri, aşağıda yer alan adresimize faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Faturasız olarak gönderilen ürünler incelemeye alınmayacak ve adresinize geri gönderilecektir.
Üründe bir kusur olmadığı durumlarda, iade ve değişim kargo ücretleri müşteriye aittir.

Ürün Ücretinin Tarafınıza İade Edilmesi

Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek geri ödemeniz gerçekleştirilir.
İade işleminiz gerçekleştiğinde tarafınıza telefon, e-posta veya sms yolu ile bilgi verilmektedir.
Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız.
https://mkmahsaptasarim.com.tr sitesinden yapacağımız iadelerde geri ödeme, siparişlerin geri ödemesi kredi kartınıza, banka kartınıza veya IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılmaktadır.

İnceleme ve İade Adresi

MKM TASARIM AHŞAP METAL İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ

Hatipler Mh. 126 Sk. No.2/1
Manavgat / ANTALYA Türkiye